Uzlīmes, auto aplīmēšana Galerija

Digitālā Pele izgatavo dažāda veida uzlīmes gan lielās, gan mazās tirāžās (arī vienu) gan iekštelpām, gan āra apstākļiem. Visbiežāk izmantotā tehnoloģija ir digitālā druka. Uzlīmes forma, izmērs un krāsu salikums var būt jebkāds. Uzlīmes gan drukājam, gan ploterējam, gan arī laminējam un lakojam. 

 

UZLĪMES VEIDI UN DRUKA

 

Mūsu sortimentā ir gan apdrukājamas, gan dažādu toņu ploterējamas līmplēves, kuras izmantojam dažādos projektos:

 • Ekonomiskā - monomērā līmplēve:
  • Matēta un Glancēta (Mat, Gloss), caurspīdīga - dažādu vitrīnu, skatlogu, interjēra aplīmēšanā, izkārtnes, planšetes, stendu aplīmēšanā (komatex, putukartons, kartons)
  • ar Removable līmes slāni (Mat, Gloss) - īstermiņa aplīmēšanai līdz 1-2 mēneši, kampaņas skatlogu aplīmēšanai, īslaicīgai auto aplīmēšanai ( neatstāj līmes slāni pēc noplēšanas)
  • Blockout līmplēve (Mat, Gloss) - izmanto, ja nepieciešams pārlīmēt jau aplīmētus objektus, lai nespīdētu cauri iepriekšējais dizains. Ar pelēku vai melnu aizmuguri.
 • Augstas kvalitātes lietā līmplēve (autoplēve, polimērā pašlīmējošā plēve) - izmantojam tikai jaunākas sērijas līmplēves, kas ir īpaši izturīgas un elastīgas: 
  • dažādu toņu ploterplēve;
  • balta, apdrukājama pašlīmējošā līmplēve.
 • Supertack - ar ļoti stipru un noturīgu līmi uzlīmes.
 • Perforētā līmplēve - skatlogu, auto stiklu aplīmēšanai ar caurumiņiem. Līmplēve paredzēta aplīmēšnai uz caurspīdīgām virsmām ar caurskatāmības efektu. Pēc drukas attēls redzams no vienas puses. Lipīgā puse ir pelēka vai melna.
 • Backlit - gaismu izkliedējoša plēve, izmanto gaismas kastēm, gaismas reklāmai.
 • Grīdas uzlīmes - izmanto īpaši izturīgu līmpēvi, kura tiek laminēta ar raupju, pretslīdēšanas efekta laminātu.  
 • Reversās uzlīmes jeb abpusējās uzlīmes - abas puses uzlīmēm ir lipīgas, izmato skatlogu, vitrīnu dekorēšanai un attēs ir apskatāms no abām pusēm.Lielformāta uzlīmju druka uz ekonomiskās līmplēves, cenas:  

Daudzums m2 Cena EUR/m2
1-4 11,00
5-10 10,00
11-50 9,00
51-300 7,00
300 < 6,00

* Drukas cena tiek aprēķināta pēc tekošiem m.

* Uzlīmes ir no līmplēves (ūdens izturīga un neplīstoša), pēc vajadzības laminējam. 

* Piedāvajam uzlīmes arī ar removable līmi, kas ir paredzētas īslaicīgas reklāmas aplīmēšanai. Cena neatšķirās. 

 • Drukātas un ploterētas ( izgrieztas pa vienkāršu kontūru) uzlīmes:  25,00 EUR/m2
 • Drukātas, ploterētas un laminētas uzlīmes: 35,00 EUR/m2

   

  uzlīmes drukas cenas

  Uzlīmju druka

  AUTO UZLĪMES, APLĪMĒŠANA

  Vispopulārākās auto uzlīmes ploterējam no dažādu toņu polimērās līmplēves. Tās tiek izmantotas uzrakstu, logo, kontaktinformācijas izgatavošanai, objektu dekorēšanai, kā arī pilnai auto aplīmēšanai (auto wrap).

  Kā visnoturīgāko (līdz 12 gadi garantija) piedāvājam Avery Supreme Wrapping Film ar 100 krāsu toņiem. Līmplēve pēc pasūtījuma. 

  Apdrukātas ekonomiskās sērijas perforētas plēves cena 25 EUR/m2.

  auto aplīmēšana cenas

  auto reklāma dizains

  Drukātās auto uzlīmes izgatavojam no speciālas auto plēves (visbiežāk - Avery sērijas baltas polimēra līmplēves ekspluatācijai līdz 6 gadiem). Pēc uzlīmes izdrukas tā tiek laminēta, lai nodrošinātu ilgstošu krāsu noturību un aizsardzību pret UV staru un vides abrazīvo ietekmi.

  Izmaksas ir atkarīgas no drukas laukuma, ekspluatācijas ilguma, ploterēšanas*, laminēšanas, lakošanas un daudziem citiem faktoriem. Precīzu cenu noteiksim, kad atsūtīsiet maketu un izstāstīsiet visas savas vēlmes.

  Nodrošinām profesionālu auto aplīmēšanu. Līmēšanas meistars arī izbrauc pie klienta.

   

  * Kas ir ploterēšana: ŠEIT. 

   

  SKATLOGU, VITRĪNU APLĪMĒŠANA

  Izgatavojam dažādu veidu skatlogu uzlīmes no baltas, krāsainas, caurspīdīgas vai perforētas līmplēves.

  stiklu reklāmas aplīmēšana    skatlogu noformēšana

  Perforēta līmplēve ir piemērota logu, vitrīnu noformēšanai. Tā kā plēve viscaur ir caurumota (vidējais caurumu diametrs - 1,2 mm), tā dod dubultu efektu – no ārpuses ir redzama Jūsu reklāma, bet no iekšpuses ir redzams viss ārā notiekošais. Lai gaisma nespīdētu cauri plēvei un varētu saredzēt reklāmu, ieteicams izvēlēties perforēto līmplēvi ar melnu otro pusi.

  Apdrukātas perforētas plēves cena 21 EUR/m2.

  Veicam vides reklāmas saskaņošanu pēc maketa apstiprināšanas.  

  Precīzu cenu Jūsu skatloga uzlīmēm noteiksim, saņemot maketu. Cenas ir atkarīgas no daudziem faktoriem: laukuma, materiāla, drukas tehnoloģijas, ekspluatācijas ilguma u.c.  Nodrošinām profesionālu aplīmēšanu. Mūsu meistars izbrauc pie klienta nomērīt un aplīmēt.   Pasūtījumiem virs 50 EUR piegāde - BEZ MAKSAS - Rīgā un Ogrē.

   

  Minimālais pasūtījums 25 EUR.

   

  Visas cenas ir norādītas EUR bez PVN.

   

  Cenu pieprasījums
  * Ja vēlaties pievienot vairākus failus, lūgums tos apvienot failu arhīvā.
  Klientu atsauksmes