PREZENTREKLĀMA AR APDRUKU Galerija

Kas ir prezentreklāma?

Prezentreklāma ir reklāmas suvenīrs, biznesa dāvana, ko pasniedz sadarbības partneriem, darbiniekiem vai klientiem kā piemiņas vai pateicības zīmi. Tie visbiežāk ir suvenīri ar uzņēmuma logotipu, web lapas adresi vai saukli.

Ļoti efektīva prezentreklāma ir t-kreklu apdruka, auduma maisiņu apdruka, sporta formas izgatavošana, kas reklamē uzņēmuma atpazīstamību un logo. 


Mūsu web lapa ar prezentreklāmas priekšmetiem: 

Prezentreklāma katalogs     Zero Waste prezentreklāmaKāpēc tērēt naudu korporatīvām dāvanām? Kāpēc šie suvenīri ir nepieciešami?

Prezentreklāmai ir iespēja parādīt uzņēmuma zīmolu. Tā nepārprotami un izteiksmīgi raksturo savus īpašniekus.

Formas tērps ar firmas simboliku parādīs pausto ideju par viendabīgumu un kādas vērtības apzīmē Jūsu zīmols. Biznesa dāvana savukārt pārsteigs un iepriecinās klientu, tā atstāj iespaidu uz veiksmīgu pārdošanas procesu.

Kādas ir šo suvenīru prasības?

Reklāmas suvenīriem ir jābūt labi pārdomātiem, īpašiem, personiskiem un ar praktisku pielietojumu, kuri simbolizē uzņēmuma korporatīvo stilu. Tiem ir jābūt kvalitatīviem, ar pareizi izvēlētu tehnoloģisko apstrādi. Svarīgi ir konsultēties ar pasūtījuma izpildītāju, lai iegūtu padomus, oriģinālas idejas un atbilstošu kvalitāti.

Kāds ir suvenīru izgatavošanas termiņš?
Ja prece ir noliktavā, tad izgatavošana ir 1-10 dienas, bet, plānojot dāvanas, piemēram, VIP klientiem, kas parasti ir ekskluzīvas dāvanas, tās iesakām savlaicīgi pasūtīt, vislabāk, ja tas notiek 1 mēnesi iepriekš.

Īss ieskats suvenīru apstrādes tehnoloģijās:

Lāzergravēšana – izmantojot gravēšanu ar lāzerstaru, iespējams iegravēt visdažādāko veidu un formu materiālos – kokā, metālā, stiklā, plastmasā, gumijā, akmenī (atslēgu piekariņi, pulksteņi, kalkulatori, termosi un termokrūzes, CD pleijeri, USB zibatmiņas). Noturība ir mūžīga.

Izšūšana – izmanto tekstilizstrādājumiem (T-krekli, cepures, dvieļi). Izšūšanas cena galvenokārt ir atkarīga no izšūtā laukuma izmēra un adatas dūrienu skaita. Noturība ir mūžīga.

Dekoldruka - izmantojama stikla, keramikas un porcelāna trauku apdrukā (glāzes, krūzītes, vāzes, šķīvji). Noturība ir mūžīga.

Tampodruka – nelielu priekšmetu apdrukāšanai (pildspalvas, vimpeļi, šķiltavas).

Tekstildruka - izmanto dažādu audumu apdrukai (polo krekli, sieviešu topi, vējjakas, džemperi, auduma maisiņi, somas, lietussargi u.c.). To veidi ir vairāki:

Fotouznesums - paredzēts fotogrāfiju, zīmējumu vai cita veida attēlu uzdrukai uz tekstilizstrādājumiem, kas kvalitatīvi saglabājas pat pēc 3-4 mazgāšanas reizēm. Pēc tam krāsas izbalē.
Termodruka – no termo plēves ar ploteri izgriež vajadzīgo zīmējumu un ar karstuma presi uzdrukā uz tekstila. Izmanto mazām tirāžām.
Sietspiede – krāsa uz materiāla tiek uzklāta, izmantojot speciālu trafaretu jeb sietu. Ar laiku tās var pabalēt, bet tas ir labākais veids tekstila apdrukai, ja tirāža ir vismaz 5 gab. Vairāk par sietspiedi.
Transferdruka - sietspiedē uz transfēra papīra uzdrukā attēlu, tad ar speciālu karstuma presi to visu piededzina. Tādā veidā var iegūt ļoti smalku rastru un tā ir piemērota sīku detaļu un elementu uzdrukai, kā arī uz darbiem, kas ir lielos daudzumos. Noturība ir tāda pati kā sietspiedei.

Cenu pieprasījums
* Ja vēlaties pievienot vairākus failus, lūgums tos apvienot failu arhīvā.
Klientu atsauksmes