Visas atsauksmes

Kad radās pēkšņa un neatliekama vajadzība pēc prezentācijas materiāliem ar apdruku, tika apzvanītas daudzas firmas, kas sniedz apdrukas pakalpojumus, bet - nekā! Pārāk vēlu. Prece nav noliktavā - jāpasūta. Jāgaida. Ātrākais pēc mēneša. Paldies, ka "Digitālā pele" spēja reaģēt operatīvi. Ātri pieņēma pasūtījumu, ātri saskaņojām maketu. Saņēmām pasūtīto preci noteiktajā laika ar piegādi līdz pašām durvīm. Paldies! Vēlam nezaudēt ātrumu un kvalitāti arī turpmāk.
Laura Ikauniece KRC "Jaunķemeri" sabiedrisko attiecību speciāliste
Vienmēr kvalitatīvi izpildīts darbs, liels prieks strādāt ar atsaucīgiem profesionāļiem. Īpašs paldies Renātei Ieviņai!
SIA "Media House "
I have been cooperating with "Digitālā pele" Ltd. for a long time. It is gratifying that throughout these years, the attitude, quality, speed and affordable price policy have remained at an excellent level. Special thanks to the project manager Renāte for perfect cooperation and to the whole team for constructive ideas and efficiency.
Ilga Nikolajeva Marketing manager at IQTC Management Ltd.
I find that the customer service at Digitala Pele is exceptional. They are quick to answer any questions, provide a quote or update on existing orders. They will work with you to ensure you get the product that you are requiring in a timely fashion. I have ordered a variety of souvenirs. Items such as mugs, flasks, water bottles, and Bluetooth speakers. I have had no issues with the design layout or quality of product. They were produced and delivered in a quick professional manor. As well I have ordered a selection of their printed clothing. On one of my orders there was a slight flaw with the logo transfer. When it was noticed they were quick retrieve the flawed product and replace. They also keep you informed if there is a delay in production for any reason. I gladly continue my business transactions with this company and highly recommend their services.
Janice Kirwan Retail Supervisor National Support Element (NSE) / eFP Latvia OP REASSURANCE Personnel Support Programs (PSP)
Kompliments Jums par sadarbību un pakalpojuma sniegšanās ātrumu! Lieliska komunikācija.Nepieciešamības gadījumā, vērsīsimies pie Jums atkārtoti, jo esiet ieinteresēti, lai klients justos apmierināts .
Iluta Aizupiete Bērnu pēcpusdienas centra vadītāja
Visa kolektīva vārdā vēlamies pateikt Jums paldies par atbalsta sniegšanu un mūsu ideju realizēšanu. Esam patiešām pateicīgi, ka tik operatīvi varējāt visu saražot! Par kalendāriem visi priecīgi, ir īpaši, ka bija iespēja Ziemassvētku vakarā tos uzdāvināt mūsu mīļajiem. Foto izstāde arī izdevās :) Vēlreiz paldies par Jūsu atsaucību un ceram, ka Jūs turpmāk arī citiem kolektīviem vai cilvēku grupām būsiet tik pat atvērti un sirsnīgi. Veiksmi darbos!
Jauniešu deju kolektīvs "Zālīte"
Strādājām kopā pie liela starptautiska auto pasākuma sagatavošanas. Sarežģītos apstākļos, kur drukātajiem materiāliem (baneriem, bukletiem, karogiem u.c.) ir kritiska nozīme, Digitālā Peles spēja rīkoties neticamā ātrumā, ar lielu precizitāti un piedāvāt labākos risinājumus situācijās, kurās pašam vēl nav skaidrs, kas ir vajadzīgs, atrisina daudzas problēmas. Lai arī darbojamies Rīgā un Pele strādā Ogrē, turpmāk vienmēr izvēlēsimies Digitālā Pele pakalpojumus, rīkojot lielus un mazus pasākumus un varu ieteikt citiem darīt to pašu. Personīga pateicība Edgaram Sparānam par elastību un Kristapam Kaimiņam par ātrumu.
LEAD. Korporatīvā komunikācija
Pateicamies par sadarbību! Esam ļoti priecīgi par gala rezultātu. Paldies Jūsu kolēģim Edgaram Sparānam un grafiskajai dizainerei, maketētājai Santai Timinskai par pacietību un sapratni!
Iluta Mežule Balvu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tiešām MILZĪGS PALDIES! Sevišķi Renātei Ieviņai, kas veiksmīgi tika galā ar mūsu superīsos termiņos uzticēto lielo (no daudzām mazām lietām sastāvošo)darbu. Apbrīnoju gan Jūsu apņemšanos, gan ieguldījumu, apkalpojot Jums nezināmu klientu. Paldies arī meistariem, kas visu vajadzīgo steidzami saražoja ļoti labā kvalitātē.
Linda Liepiņa DHL Express
Darbinieki - atsaucīgi, radoši, pozitīvi. Sniedza palīdzigu roku pēdēja brīdī un visu paspēja laikus kā arī augstākajā kvalitātē. PALDIES!
TC Grupa
Mūsu uzņēmums saka Paldies! Paldies par rūpīgo, ātro un kvalitatīvo darbu, bet galveno kārt paldies par radošumu, izpalīdzību un sapratni! Patiess prieks, ka Jūs nekad nesakat : "Nē, mēs nevaram", bet gan - "Varam piedāvāt šādu variantu!".
SIA Liellopu izsoļu nams
Prieks sadarboties, paveica vajadzīgo ātrāk nekā pat tika cerēts. Iesaku visiem, kuri vēlas radīt kaut ko personalizētu, sagatavot ko īpašu. Paldies par laipnumu!
Krišjānis Pleiko
Ļoti ātrs un kvalitatīvs darbs. Darba izpilde vienas dienas laikā. Atsaucīgi darbinieki. Prieks bija sadarboties. Liels Jums Paldies!!!!
G. Miežis Ārsts
I have order some full print t-shirt and the printing quality is just stunning, incredibly sharp and high resolution!
Riccardo Capuzzo
Foršs uzņēmums ar atsaucīgu, ļoti izpalīdzīgu un galvenais kompetentu personālu. Ne vienu reizi vien Digitālā Pele ir "glābusi mūsu ādu" :D Paldies, par visu, ko esat mūsu labā darījuši. Paldies Jūsu vadītājiem, par spēju uzturēt motivāciju savos darbiniekos. Paldies, ka varam uz Jums paļauties ;)
Vladislavs Grebins Joker Ltd
Vēlos pateikt sirsnīgu un lielu PALDIES Jānim Dreiškinam par izcilo un profesionālo apkalpošanu!
Vents Aperāns
Vienmēr izmantojam Jūsu pakalpojumus, kad tas nepieciešams, - ātri, ērti un vienkārši. Ir izveidojusies laba komunikācija. Paldies!
DāvanuServiss.lv
SIA "Digitālā Pele" speciālisti ir atsaucīgi un vienmēr sniedz konsultācijas mūs interesējošos jautājumos. Uzņēmuma darbinieki ir pretim nākoši, ar vēlmi meklēt risinājumus nestandarta situācijās. Līdzšinējās sadarbības periodā SIA "Digitālā Pele" sevi ir pierādījusi kā drošu partneri, kas veic uzticētos darbus augstā kvalitātē un norunātajos termiņos.
Fazer Latvija
I´m swedish editor and also responsible for publisher of O-boken, a swedish annual yerabook about orienteering all over the world. We hade cooperate with Digitala Mouse ltd since printing of O-boken 2009 in Latvia and is very satisfied with almost everything in our contacts. The printing of O-boken includes almost all types of graphic formats. And we think Digitala Mouse is one of the best map-printers in the world and that they can handle all types of printing. The printquality in the last O-boken 2014 is very close to perfect. Johnny Fransson, Ärla 13/1-2015
O-boken
Laba kvalitāte, ātrs serviss un laba cena! Paldies!
Baltic Events
Ātri, rūpīgi, ar individuālu attieksmi. Uzvarēja cenu aptaujā par bukletu iespiešanu. Paldies, paldies, paldies! :)
Salaspils novada kultūras nams "Rīgava"
Gribu teikt MILZIIGO PPALDIES par padariito darbu!! Viss bija padariits lajkaa, pat neskatoties uz to, ka komandaj bija daudz darba. Pats galvenais, ka pasutiijums bija izpildiits tieshi taa, kaa biju idomaajis. Ipashs paldies Dacei Sauliitei.
AttiKa Dekor
Paldies par izcilu servisu
Tavex
Gribu teikt lielu paldies par foršo, draudzīgo attieksmi, individualitāti un darba kvalitāti!
Ecotex
Kvalitatīvi, precīzi, vienmēr laikā un par lielisku cenu. Atsaucīga komanda - īpašs paldies Andrim Kalniņam!
Evita Miķelsone INTAR-SIJA
Zemākā cena par labāko kvalitāti! Ātrs temps + strādā 24/7 :) Iesaku!
Šarlote Abiļēviča
Radoša, atraktīva un uzticama komanda, kas vienmēr saviem klientiem nodrošinās lielisku kvalitāti par teicamu cenu, draudzīgu un pretimnākošu attieksmi.
"Komunikāciju aģentūra "Puzzle""
As one of Finland’s top exporters of log houses it's very important for us to have high quality advertising materials. Digital mouse has proven to be a great partner. Good customer service, knowledge of different materials and excellent prints are a proof of their reliability. We have ordered many brochures and business cards and have been pleased every occasion.
Artichouse/Salla Ikonen Art Director
Digital mouse LTD company provide excellent service for map printing during ESOC, WJSOC, WMSOC. Design of the maps and their quality were very good.And service was possible 24 hours at event place. It was great to work with representative of the company Edgars Sparans, who was very helpful and cooperative.
Tatiana Kalenderoglu IOF Senior Event Adviser
Digital Mouse Ltd has repeatedly proven through constant cooperation with us that it can find the most suitable service, convenient in terms of execution, which takes the overall best approach – even in non-standard situations. Digital Mouse LTd delivers high quality at a reasonable price and is a strong competitor in its field.
Laima Jekšiņa, Zaļā Josta Ltd, Marketing director
Stock company “Latvijas Zaļais punkts” is the oldest and most experienced organization whose primary goal is to promote environmental responsibility among manufacturers. The company sorts and recycles used packaging, worn-out electrical devices and other discarded products that are harmful for the environment. As part of its strategy, “Latvijas Zaļais punkts” has established a program to promote the involvement of society and enterpreneurs. To this end it regularly places orders with Digital Mouse Ltd to print recycling posters, as well as stickers for dividend garbage containers, flyers and forms.
Jana Duhovska AS “Latvijas Zaļais punkts” Marketing and Communication Manager
Digital Mouse Ltd is very easy to work with and they also give fast answer in emails and on skype when I need support or price for a new project. Printing is done with best quality and delivery time have never been a problem, even if the company is placed on the other side of Östersjön. I´m very happy to co-operate with Digitalmouse and will for sure print more works at their company in the future.
Andreas Davidsson Adshape AB, Sweden, O-Ringen / Svenska Orienteringsförbundet
My cards have arrived, yay! I am so pleased with them all, can really recommend printing with Digital Mouse!
Lisa Zeicman
Lielisks uzņēmums, radošs ar profesionālu kolektīvu, laicīgām atbildēm! Patīk ka vienmēr tiek atrasts risinājums problēmām, nodrošinot pasūtījumus ar augstu kvalitāti!
SIA "Vides reklāmas risinājumi"
Pievienot atsauksmi