DIGITĀLĀ SIETSPIEDE

Balta druka  Sudraba druka  Zelta druka


Kas ir digitālā sietspiede?

Tā ir mūsu jaunākā inovācija. Digitālajā drukā tagad varam drukāt arī zeltu, sudrabu, baltu vai laku uz dažādu toņu dizaina papīriem, arī uz melna līdz pat 450g/m2. Papīra formāts paliek nemainīgs, līdz poligrāfiskajam A3.  

Šī jaunā drukas iekārta spēj konkurēt ar sietspiedes darbiem un kvalitāte ir satriecoša. Atšķirībā no tradicionālās sietspiedes, drukas izdevumi ir zemāki un izpildes termiņi ātrāki. 

Un kā papildus bonusu, piedāvājam drukāt arī ar NEONA krāsām. To druka ir līdzīga kā marķiera flomasteriem - koši dzeltens, rozā, oranžs un zils. 

Tagad varam brīvāk un vairāk izpausties grafiskā dizainā, jo varam izmantot daudz jaunus dizaina papīrus, ko iepriekš digitālā drukā drukājām tikai uz baltiem vai gaišiem papīriem. 

Kur visbiežāk izmantot digitālo sietspiedi? 

Te dodam iespēju brīvi izpausties māksliniekiem, bet visbiežāk tie būs:

Cik maksās drukāt digitālā sietspiedē? 

Kā jau visiem poligrāfijas darbiem, cenas ir atkarīgas no tirāžas, produkta izmēra, papīra veida, un vai druka būs vienpusēja, vai abpusēja. Visprecīzāk cenu noteiksim, jautājot mūsu projektu vadītājiem, atsūtot precīzus drukas darba parametrus un maketu. Vienas dienas laikā sarēķināsim un nosūtīsim cenas. 

Šī druka vienmēr būs lētāka par sietspiedi. 

Kā ir pareizi sagatavot failus drukai? 

Failam jābūt vektoros un CMYK krāsu modelī, kur:

100% C = BALTS
100% M = SUDRABS
100% Y = LAKA
100% K = ZELTS

Pārējās lietas drukas failam paliek tās pašas, kas bijušas. Bet, ja tomēr nav pārliecības, kā pareizi jāsagatavo, mūsu maketētāji jums palīdzēs. 


Cenu pieprasījums
* Ja vēlaties pievienot vairākus failus, lūgums tos apvienot failu arhīvā.
Klientu atsauksmes