EKO DRUKA UN PAPĪRS

Unikāla daba. Unikāls papīrs.
Eko druka - druka uz unikāla papīra! Digitālā Pele mīl dzīvot zaļi, tāpēc mēs mīlam otrreiz pārstrādāto papīru. Tas ir augstas kvalitātes videi draudzīgs papīrs, kas izgatavots no 100% otrreiz pārstrādātas šķiedras. Otrreiz pārstrādāta makulatūra ir vērtīgs resurss, kas pozitīvi ietekmē vidi. Neviena papīra loksne nenonāk atkritumu izgāztuvē. Tā Jūs iegūsiet dabīga toņa strukturētu papīru: ideālu Jūsu radošo ideju piepildīšanai.

Digitālā Pele piedāvā augstas kvalitātes poligrāfijas produktus un drukas pakalpojumus, kas palīdz paust Jūsu vēstījumu un attieksmi, tādēļ ļaujiet, lai runā papīrs!

Otrreiz pārstrādāts papīrs - eko papīrs. Sortiments:

 • Cocoon Gloss - Krītpapīrs (nav sortimentā, jāpasūta 5 d.d.)* Glancēts augsti krītots, 100% otrreizēji pārstrādātas šķiedras papīrs.
 • Cocoon Silk - Krītpapīrs (nav sortimentā, jāpasūta 5 d.d.)* Pusmatēts augsti krītots, 100% otrreizēji pārstrādātas šķiedras papīrs.
 • CyclusPrint - Krītpapīrs (sortimentā) Abpusēji krītots matēts, dabīgi balts otrreizējās pārstrādes papīrs.
 • CyclusOffset - Nekrītots papīrs (sortimentā) Nekrītots, dabīgi balts otreizējās pārstrādes papīrs 80, 90, 100, 115, 140, 170, 200, 250, 350
 • Keaykolour - 100% Recycled. Krāsains 100% otrreizējās pārstrādes šķiedras papīrs (sortimentā). Pieejamās krāsas: Particles Sunshine, Moonlight, Chalk, Limestone, Snow 100.
 • Keaykolour - 100% Recycled. Krāsains 100% otrreizējās šķiedras papīrs (sortimentā). Pieejamās krāsas: Graphite, Particles Sunshine, Hazel, Moonlight, Camel, Chalk, Limestone, Snow 300.
 • Brun Board - Kartons (sortimentā). Nekrītots brūns otrreizēji pārstrādāts kartons.
 • Smurfit (Bookline) - Biezs kartons (sortimentā). Biezs, pelēcīgs otrreizēji pārstrādāts kartons, bieži izmanto grāmatu vākiem.


* Minimālais pasūtījums - 500 loksnes, A1.


Piedāvājam arī cita veida otrreiz pārtrādātu papīru. Visus papīra un drukas paraugus iespējams apskatīties mūsu birojā.

Izvēloties Cyclus, videi draudzīgāko papīru pasaulē, Jūs raidāt spēcīgu signālu par savu attieksmi un atbildību. Cyclus ir piešķirti sertifikāti: "Zilais eņģelis" ekomarķējums, ES ekomarķejums, ISO 14001 un EMAS.

Papīrus iedala:

 • Nekrītots papīrs
 • Krītots papīrs
 • Kartons

Nekrītots papīrs

Nekrītots papīrs (to sauc arī par ofseta papīru) ir mīksts, porains, ar nelīdzenu virsmu. Visbiežāk tas tiek izmantots veidlapām, vēstulēm, aploksnēm, blociņiem, piezīmju lapām (biroja papīrs). Uz tā ir viegli rakstīt, jo tas uzsūc nedaudz tintes.


Krītots papīrs

Papīra pamatnē ir nekrītots papīrs, bet tas ir speciāli apstrādāts ar krītu. Krīts aizpilda nelīdzenās vietas papīrā un padara to gludāku un arī baltāku. Eksistē arī 2 vai 3 reizes krītots papīrs, kas katrā slānī uzlabo papīra kvalitāti (gludumu, baltumu). Mainoties apstrādes nosacījumiem, var iegūt glancētu vai matētu virsmu. Visbiežāk tos izmanto dažādu žurnālu, reklāmas katalogu, flaijeru izgatavošanai.


Kartons

Kartons ir daudzslāņu konstrukcija, kas sastāv no plāna, maz kvalitatīva, nekrītota papīra. Daudzslāņu konstrukcija padara kartonu par biezu un izturīgu papīru. Kartons var būt arī krītots no vienas vai no abām pusēm. Pateicoties kartona īpašībām, to pārsvarā izmanto vizītkartēm, apsveikuma kartiņām, grāmatu vākiem, iepakojuma izgatavošanai.


Zero Waste

Cenu pieprasījums
* Ja vēlaties pievienot vairākus failus, lūgums tos apvienot failu arhīvā.
Klientu atsauksmes