Izkārtnes, planšetes, norādes izgatavošana Galerija

Piedāvājam izgatavot  vides reklāmas izkārtnes, norādes, informatīvos stendus, plāksnes, gaismas kastes u.c. no dažādiem materiāliem - backlit films, organiskais stikls, putukartons, daudzslāņu kartons, komatex, polikarbonāts, alumīnija kompozītpaneļi - to apdruku un aplīmēšanu. Ļoti svarīgi ir izvēlēties atbilstošu reklāmas materiālu. Tā izvēli nosaka kādam mērķim tas tiks paredzēts. 

Izmaksas ir atkarīgas no materiāla izvēles, apdrukas laukuma, sarežģītības, uzstādīšanas un daudziem citiem faktoriem. Precīzu cenu noteiksim, kad atsūtīsiet maketu un izstāstīsiet visas savas vēlmes.
Visbiežāk izmantotie vizuālās reklāmas materiāli vides reklāmai:

Komatex

Ir cieta PVC putu loksne, ko izmanto visbiežāk planšetes, norādes, plāksnes, izkārtnes, stendu izgatavošanai. Pieejams 12 krāsās un dažādos biezumos. Izturīgs laikapstākļos. 

komateks norādes, zīmes izgatavošana

Putukartons

Ir viegla polistirola putu loksne ar baltām kartona kārtām no abām pusēm, ko izmanto iekštelpu planšetes, izstāžu noformēšanai un aplīmēšanai ar līmplēvi. Nav laikapstākļu izturīgs materiāls. 

Putukartons Foam Board

Daudzslāņu kartons

Izmanto: reklāmas kartona stendu, iepakojuma, POS materiālu, izkārtnes izgatavošanā un ir 100% otrreiz pārstrādājams materiāls. Pieejams arī ar baltām kārtām no abām pusēm.  

Combined  carton Board signage

Organiskais stikls (akrils) 

Ir ļoti izturīgs plastikāts un plaši pielietojams: gaismas kastes, gaismas burtu, izkārtnes, ofisu interjera, plāksnītes izgatavošanai. Pieejams dažādās krāsās un biezumos un apdrukā ar UV druku, līmplēvēm vai gravē. 

Organiskais stikls, akrils

Alumīnija kompozītpanelis

Alumīnija kompozītplāksnes sastāv no 2 alumīnija slāņiem, kuriem pa vidu ir elastīga polimēra pamatne, kas izgatavota no polietilēna. Visbiežāk izmanto zīmes, norādes, stendu, gaismas kastes izgatavošanai ilgstošai izmantošanai. 

Aluminum Composite Panels

Backlit films

Paredzēts izmantot dažādās ar gaismu izgaismotās kastēs, rāmjos, reklāmas displejos. Apdrukājama ar Solvent un UV tintes printeriem, ļoti viegli uzstādāma un efektīva reklāma ar izgaismotu pamatni.  

backlit film displays
Gaismas kastes izgatavošana

Gaismas kastes un gaismas burtus visbiežāk izgatavojam no alumīnija vai komatex profiliem. Kā priekšējo paneli gaismas reklāmai izmanto pienbaltu organisko stiklu vai polikarbonātu, kuru aplīmē ar Backlite līmplēvi (plēve gaismu izkliedējoša, pieejama gan apdrukājama, gan dažādos toņos). 

 

Gaismas kastēm izmantojam LED diodes, siltos un vēsos toņos.  Gaismas kastes biezums var būt no 8 - 14cm, garuma, platuma un formas ierobežojumu nav, līdz ar to var realizēt plaša veida gaismas projektus. Garumā lielākās gaismas kastes tiek izgatavotas pa sekcijām (pa daļām, nav viengabalainas).

 
izkārtnes, gaismas kastes izgatavošana

LED gaismas kastes stends


Abpusējs 1x2m statīvs, kas ir viegli uzstādāms. 

Statīvā izmantotas LED lampas un grafika no staipīga tekstilmateriāla SPANDEX, kura malas ir speciāli apstrādātas ar silikonu, vieglākai nomaiņai. 

Cena par stendu ar abpusējo druku: 

323,74EUR


Iespēja iegādāties atbilstošu somu, vieglākai pārvadāšanai un uzglabāšanai. Cena 20EUR. 

LED gaismas kaste stends

Gaismas kastes statīva soma

Pasūtījumiem virs 100 EUR piegāde - BEZ MAKSAS - Rīgā un Ogrē.

 

Visas cenas ir norādītas EUR bez PVN.

Cenu pieprasījums
* Ja vēlaties pievienot vairākus failus, lūgums tos apvienot failu arhīvā.
Klientu atsauksmes