Balta druka, zelta druka, sudraba druka

Inovatīvs uzņēmums ar augstu pievienoto vērtību un rūpēm par dabu.

SIA Digitālā Pele ir radošā tipogrāfija, kas nodarbojas ar grafiskā dizaina izstrādi un druku. Tā ir pieredzējusi profesionāļu komanda, kas strādā kopš 2007.gada un zina, kā radītos darbus realizēt ražošanā, jo pašiem ir sava tipogrāfija ar dažādām digitālās drukas un pēcapstrādes iekārtām.

Uzņēmuma spēcīgākā puse ir visu laiku sekot līdzi jaunākajām tendencēm poligrāfijas nozarē un kā šā brīža jaunāko produktu piedāvā digitālo sietspiedi. Tā nav gluži sietspiede, bet sniedz iespēju digitāli nodrukāt zeltu, sudrabu, baltu, neona krāsas, kā arī caurspīdīgu laku uz dažādiem krāsainiem dizaina papīriem. Digitālās drukas iekārta šobrīd ir vienīgā Latvijā, kas piedāvā šo tehnoloģiju.

Tagad klientiem var ieteikt izmantot dažādus dizaina papīrus, pat 450gr. biezus, un izvēlētos produktu veidus īsā termiņā nodrukāt digitālajā drukā. Līdz šim tas bija iespējams tikai sietspiedes tehnikā, kas prasīja daudz laika un sastāda arī lielākas izmaksas. Protams, šī digitālā tehnoloģija neaizstās pavisam sietspiedi. Būs klienti, kas būs uzticīgi senākām tehnoloģijām, īpaši drukājot vizītkartes, bet gaumīgas apsveikuma kartiņas, ziemassvētku kartiņas, kāzu ielūgumus,  ēdienkartes, kalendārus un daudzus citus poligrāfijas materiālus noteikti tagad izdevīgāk būs drukāt tieši digitālajā sietspiedē.

Par iekārtas iegādi Digitālā Pele izlēma gatavojot savu ikgadējo kalendāru, ko gada nogalē dāvināt pastāvīgajiem klientiem. Izdomāt katru gadu kaut ko jaunu un interesantu, nav tik viegli, to gan jau zina katrs uzņēmums vai dizainers.

Kalendāru druka uz melna papīra  dāvanu kartes zelta druka   

Cenu pieprasījums
* Ja vēlaties pievienot vairākus failus, lūgums tos apvienot failu arhīvā.
Klientu atsauksmes