Balta druka, zelta druka, sudraba druka

SIA Digitālā Pele ir radošā tipogrāfija, kas nodarbojas ar grafiskā dizaina izstrādi un druku. Tā ir pieredzējusi profesionāļu komanda, kas strādā kopš 2007.gada un zina, kā radītos darbus realizēt ražošanā, jo pašiem ir sava tipogrāfija ar dažādām digitālās drukas un pēcapstrādes iekārtām.

Uzņēmuma spēcīgākā puse ir visu laiku sekot līdzi jaunākajām tendencēm poligrāfijas nozarē un kā šā brīža jaunāko produktu piedāvā digitālā drukā nodrukāt zeltu, sudrabu, baltu, neona krāsas, kā arī caurspīdīgu laku uz dažādiem krāsainiem dizaina papīriem.

Tagad klientiem varam ieteikt izmantot dažādus dizaina papīrus, pat 450gr. biezus, un izvēlētos produktu veidus īsā termiņā nodrukāt digitālajā drukā. Līdz šim tas bija iespējams tikai sietspiedes tehnikā, kas prasīja daudz laika un sastāda arī lielākas izmaksas.

Kad visbiežāk izmanto drukāt ar baltu, zelta, sudraba vai caurspīdīgas lakas krāsu?

Visbiežāk tās būs vizītkartes, apsveikuma kartiņas, ziemassvētku kartiņas, kāzu ielūgumi,  ēdienkartes, kalendāri. Izvēloties drukāt darbus uz dizaina papīriem un izmantojot nevis ierastos CMYK tonerus, bet zeltu, sudrabu, baltu vai laku, jūs reklāma atšķirsies no pārējām un būs pamanāmāka. 

Kalendāru druka uz melna papīra  dāvanu kartes zelta druka   

Cenu pieprasījums
* Ja vēlaties pievienot vairākus failus, lūgums tos apvienot failu arhīvā.
Klientu atsauksmes