REKOMENDĀCIJAS

Uzņēmums / Vārds, uzvārds *
E-pasts *

* - Obligāti aizpildāmie lauki
Strādājām kopā pie liela starptautiska auto pasākuma sagatavošanas. Sarežģītos apstākļos, kur drukātajiem materiāliem (baneriem, bukletiem, karogiem u.c.) ir kritiska nozīme, Digitālā Peles spēja rīkoties neticamā ātrumā, ar lielu precizitāti un piedāvāt labākos risinājumus situācijās, kurās pašam vēl nav skaidrs, kas ir vajadzīgs, atrisina daudzas problēmas. Lai arī darbojamies Rīgā un Pele strādā Ogrē, turpmāk vienmēr izvēlēsimies Digitālā Pele pakalpojumus, rīkojot lielus un mazus pasākumus un varu ieteikt citiem darīt to pašu. Personīga pateicība Edgaram Sparānam par elastību un Kristapam Kaimiņam par ātrumu.
LEAD. Korporatīvā komunikācija

Pateicamies par sadarbību! Esam ļoti priecīgi par gala rezultātu. Paldies Jūsu kolēģim Edgaram Sparānam un grafiskajai dizainerei, maketētājai Santai Timinskai par pacietību un sapratni!
Iluta Mežule Balvu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tiešām MILZĪGS PALDIES! Sevišķi Renātei Ieviņai, kas veiksmīgi tika galā ar mūsu superīsos termiņos uzticēto lielo (no daudzām mazām lietām sastāvošo)darbu. Apbrīnoju gan Jūsu apņemšanos, gan ieguldījumu, apkalpojot Jums nezināmu klientu. Paldies arī meistariem, kas visu vajadzīgo steidzami saražoja ļoti labā kvalitātē.
DHL Express/ Linda Liepiņa

Darbinieki - atsaucīgi, radoši, pozitīvi. Sniedza palīdzigu roku pēdēja brīdī un visu paspēja laikus kā arī augstākajā kvalitātē. PALDIES!
TC Grupa

Mūsu uzņēmums saka Paldies! Paldies par rūpīgo, ātro un kvalitatīvo darbu, bet galveno kārt paldies par radošumu, izpalīdzību un sapratni! Patiess prieks, ka Jūs nekad nesakat : "Nē, mēs nevaram", bet gan - "Varam piedāvāt šādu variantu!".
SIA Liellopu izsoļu nams

Prieks sadarboties, paveica vajadzīgo ātrāk nekā pat tika cerēts. Iesaku visiem, kuri vēlas radīt kaut ko personalizētu, sagatavot ko īpašu. Paldies par laipnumu!
Krišjānis Pleiko

Ļoti ātrs un kvalitatīvs darbs. Darba izpilde vienas dienas laikā. Atsaucīgi darbinieki. Prieks bija sadarboties. Liels Jums Paldies!!!!
G. Miežis Ārsts

Foršs uzņēmums ar atsaucīgu, ļoti izpalīdzīgu un galvenais kompetentu personālu. Ne vienu reizi vien Digitālā Pele ir "glābusi mūsu ādu" :D Paldies, par visu, ko esat mūsu labā darījuši. Paldies Jūsu vadītājiem, par spēju uzturēt motivāciju savos darbiniekos. Paldies, ka varam uz Jums paļauties ;)
Joker Ltd / Vladislavs Grebins

Vēlos pateikt sirsnīgu un lielu PALDIES Jānim Dreiškinam par izcilo un profesionālo apkalpošanu!
Vents Aperāns

Vienmēr izmantojam Jūsu pakalpojumus, kad tas nepieciešams, - ātri, ērti un vienkārši. Ir izveidojusies laba komunikācija. Paldies!
DāvanuServiss.lv

SIA "Digitālā Pele" speciālisti ir atsaucīgi un vienmēr sniedz konsultācijas mūs interesējošos jautājumos. Uzņēmuma darbinieki ir pretim nākoši, ar vēlmi meklēt risinājumus nestandarta situācijās. Līdzšinējās sadarbības periodā SIA "Digitālā Pele" sevi ir pierādījusi kā drošu partneri, kas veic uzticētos darbus augstā kvalitātē un norunātajos termiņos.
Fazer Latvija

Laba kvalitāte, ātrs serviss un laba cena! Paldies!
Baltic Events

Ātri, rūpīgi, ar individuālu attieksmi. Uzvarēja cenu aptaujā par bukletu iespiešanu. Paldies, paldies, paldies! :)
Salaspils novada kultūras nams "Rīgava"

Gribu teikt MILZIIGO PPALDIES par padariito darbu!! Viss bija padariits lajkaa, pat neskatoties uz to, ka komandaj bija daudz darba. Pats galvenais, ka pasutiijums bija izpildiits tieshi taa, kaa biju idomaajis. Ipashs paldies Dacei Sauliitei.
AttiKa Dekor

Paldies par izcilu servisu
Tavex

Gribu teikt lielu paldies par foršo, draudzīgo attieksmi, individualitāti un darba kvalitāti!
Ecotex

Kvalitatīvi, precīzi, vienmēr laikā un par lielisku cenu. Atsaucīga komanda - īpašs paldies Andrim Kalniņam!
Evita Miķelsone / INTAR-SIJA

Zemākā cena par labāko kvalitāti! Ātrs temps + strādā 24/7 :) Iesaku!
Šarlote Abiļēviča

Radoša, atraktīva un uzticama komanda, kas vienmēr saviem klientiem nodrošinās lielisku kvalitāti par teicamu cenu, draudzīgu un pretimnākošu attieksmi.
"Komunikāciju aģentūra "Puzzle""

Lielisks uzņēmums, radošs ar profesionālu kolektīvu, laicīgām atbildēm! Patīk ka vienmēr tiek atrasts risinājums problēmām, nodrošinot pasūtījumus ar augstu kvalitāti!
SIA "Vides reklāmas risinājumi"

Atsauksmes

 

 

 digitalapele_atsauksme          digitalapele_rekomendacija
rekomendacija digitalapele recomendation
laba drukas kvalitate

2012. gada nogalē no Ogres novada pašvaldības saņēmām diplomu

kā labākais pakalpojuma sniedzējs Ogres novadā pēc iedzīvotāju

balsojuma. Bijām ļoti patīkami pārsteigti. :)

 

Vairāk par šo pasākumu var lasīt: 

http://www.obic.lv/lv/jaunumi/ogres-novada-uznemeju-diena-2012/

Atsauksmes

vivacolor